Programul Lunch Time Seminars

INVITAȚIE

„LUNCH TIME SEMINARS”

Dragi colegi,

Avem plăcerea de a vă invita să participați la lansarea programului „Lunch Time Seminars”, destinat doctoranzilor Şcolii Doctorale Interdisciplinare a Universității Transilvania din Brașov

Programul îşi propune să faciliteze interacțiunea voluntară, într-un cadru informal, a doctoranzilor, pentru diseminarea experiențelor individuale, schimbul de idei, identifcarea de soluții, constituirea unor grupuri interdisciplinare și sudarea unei comunități a doctoranzilor UTBv.

Evenimentul de prezentare și lansare a acestui program va avea loc Miercuri, 12 iulie 2017, ora 12, la Aula Sergiu T. Chiriacescu a Universității Transilvania din Brașov, Bulevardul Iuliu Maniu nr. 41A.

Seminariile viitoare vor fi programate, de comun acord, în locații specifice desfășurării programului de cercetare din diverse domenii.

Vă așteptăm cu drag în număr cât mai mare!

Vă rugăm să confirmați participarea la adresele de e-mail: miclaus.mihaela@unitbv.ro, andreea.giurgiu@unitbv.ro, până în luni 10.07.2017 (lunch time).

Grupul de Inițiativă LTS al Doctoranzilor SDI